*中崙五金【附發票】神沢研磨鐵六角平面銅刷DK-TB6T38/DK-TB6T50/DK-TB6T65/DK-TB6T75
◆材質: 金屬CO材
◆適用白鐵/金屬除鏽、漆面、木材、焊接處、清毛邊
{{ productService.variationPriceMemberTag(variationSelected) }}
Quantity
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Description
Additional details
Shipping & Payment
Customer Reviews
神沢 金屬用研磨六角銅刷
◆料號:
DK-TB6T38(平面38mm)
DK-TB6T50(平面50mm)
DK-TB6T65(平面65mm)