*中崙五金【附發票】砂輪機切割平衡底盤 通用4"、5吋砂輪機 DK-L125TA 通用砂輪機轉切割機 底座 固定架 支架
Quantity Product set quantity
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Description
Additional details
Shipping & Payment
Customer Reviews
砂輪機切割平衡底盤 底座 固定架 支架
◆型號: DK-L125TA
◆產品特色:
.4.5mm可調節底座
.緊密設計不易移位
.蝴蝶螺絲手動調節
.控制深度平衡切割
.角尺控制縱深尺寸
◆規格:
.商品尺寸:長15.5cm 寬9cm 厚2mm
.角尺尺寸:長22cm 寬8.5cm 厚3mm
.重量:350g
◆適用:4吋(100mm)、5吋(125mm)砂輪機